• +38 073 103 1057
 • buhot4ot@ukr.net
 • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

НАША АДРЕСА

г. Ирпень, ул. Грибоедова, д. 2, оф. 39

info@buhservice.kiev.ua

+38 073 103 1057

Кар’єра

Компанія «Фінінтелект» пропонує стати частиною професійного колективу, основною спеціалізацією якого є надання аутсорсингових бухгалтерських та юридичних послуг, консультування та «фінансове ведення» як ФОП, так і юридичних осіб. Ми зацікавлені у співпраці з освіченими спеціалістами, які тримають руку на пульсі фінансових змін, слідкують за новинами, вивчають законодавство, турбуються про свою репутацію та звикли надавати послуги швидко, професійно, клінтоорінтовано.

Філософія компанії «Немає нічого неможливого», і цей слоган стосується не тільки співпраці з нашими клієнтами у Києві та столичному регіоні, пошуку рішень навіть зі складних справ, але і направлений на усіх охочих фінансових консультантів, юристів та бухгалтерів, які хочуть спробувати свої сили та отримати роботу мрії.

Що ми пропонуємо?

 1. Зручний графік, у тому числі, на віддаленій основі.
 2. Професійний дружній колектив, який надає підтримку та допомагає в адаптації, вирішенні складних справ.
 3. Чесну заробітню плату.
 4. Кар’єрний зріст та можливість збільшувати кількість замовлень.
 5. Можливість отримувати цікаві проекти з царини бухгалтерії та юридичних послуг.

Зручність роботи та акцент на результат

Світ змінимся, і сьогодні консалтинг – це унікальна можливість будувати кар’єру, як з дому, так і з парку, не витрачати дорогоцінний час на дорогу, аби тільки вчасно дістатися в офіс, а головне, це можливість персонально розподіляти свій час, вміти виставляти пріоритети та працювати на результат. Таким чином, КРІ вищий, ефективність росте, а власне спеціалісти не відчувають емоційно-професійного вигорання, адже займаються улюбленою роботою у той час, коли їм це зручно. Відсутність ієрархічної системи стосунків, можливість спрямувати знання у відповідне русло – все це, про роботу у компанії.

5 кроків на шляху кар’єри у «Фінінтелект»

 1. Написати нам на пошту buhot4ot@ukr.net, або зателефонувати за +38 073 103 1057.
 2. Надіслати резюме, у якому обов’язково розказати про свій досвід, освіту, описати вдалі кейси.
 3. Зачекати, поки ми запросимо вас на співбесіду. Обіцяємо, це буде швидко.
 4. Отримати перший проект і почати отримувати гроші.

Ми зацікавлені у спеціалістах з Києва, регіону, а також відкриті до співробітництва з професіоналами з інших регіонів. Бути частиною колективу «Фінінтелект» – це престижно, вигідно та говорить про ваш високий фаховий рівень.

 

 

 

ukUkrainian