• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

ФИНИНТЕЛЕКТ

ОТРАСЛИ В КОТОРЫХ МЫ ПРЕДОСТАВЛЯЕМ УСЛУГИ

Наші спеціалісти працюють з усіма галузями економіки. З нашого досвіду аутсорсиногове обслуговування буде найбільш ефективним для малого та середнього бізнесу в галузі оптової торгівлі та виробництва, послуг, ІТ-індустрії, реклами та ЗМІ, а також громадських організацій та благодійних фондів.

our business Introduction

our business Introduction

ФИНИНТЕЛЕКТ

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ САМЕ НАС ?

Серед наших переваг слід зазначити дворівневу систему внутрішнього контролю, максимальну конфiдненцiйнiсть , постiйне підвищення професійної підготовки та iндивидуал’ний пiдхiд.

ПРОФЕСІЙНО

100%

КОНФІДЕНЦІЙНО

100%

ВІДПОВІДАЛЬНО

100%

ЯКІСНО

100%

ФИНИНТЕЛЕКТ

ПРОФЕСІЙНІ БУХГАЛТЕРА І ЮРИСТИ

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАС

1900

ЗДАНИХ ЗВІТІВ

967

ЗАРЕЄСТРИРОВАНІ КОМПАНІЇ

1208

НАДАНО КОНСУЛЬТАЦИЙ

СТИСЛО ПРО ПОСЛУГУ

Бухгалтерський облiк

Ви вирішили відкрити власний бізнес, і Вам потрібна допомога у веденні бухгалтерського обліку? Для якісного бухгалтерського супроводу, достатньо укласти договір на бухгалтерське обслуговування з організацією, досвідчені фахівці якої не лише добре виконуватимуть свою роботу, але і завжди допоможуть у вирішенні всіх питань, пов'язаних з бухобліком і податковим законодавством. Це суттєво економить час керівника і звільняє його від вирішення важких завдань, а також зменшить матеріальні затрати фірми.

МИ ЗАВЖДИ ЧЕКАЄМО ВАШОГО ДЗВІНКА

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА

Зверніться до нас за інформацією або будь-якими запитами, пов'язаними з бухгалерськими послугами

ВІДГУКИ

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

За весь час існування компанія Фінінтеллект зарекомендувала себе як надійний партнер і першокласний помічник в веденні бізнесу по всій території України.

Консультація бухгалтера

Консультація в оптимізації оподаткування

ТІ, ХТО

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

За багато років роботи ми напрацювали велику клієнтську базу клієнтів, реєстрація компанію, бухгалтерський супровід бізнесу та юридична допомога клієнтам це те чим займатися наша компанія Фінінтелект. Всі наші клієнти розраховують на нас і ми їх не підводимо

ru_RURussian