• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

НАША АДРЕСА

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Податкові перевірки

Вдалий і прибутковий бізнес – це не лише ідея, її креативне втілення в життя, а ще й необхідність розумітися на податкових вимогах держави. Ця особлива частина документації потребує спеціальних знань та умінь. Для грамотного податкового супроводу будь-якої компанії потрібно знайти досвідченого спеціаліста, який має ґрунтовні знання в даній сфері, може опрацьовувати великі масиви інформації, а також постійно знаходитися в курсі актуальних змін Податкового кодексу України.

 

На щастя, в сучасному світі дедалі більшої популярності набирають послуги аутсорсингу, завдяки чому можна довірити ведення справ професіоналам, які гарантують результат. Наша компанія «ФІНІНТЕЛЕКТ» має багатий досвід роботи в ґалузі оподаткування, тому ми надаємо наші послуги як на комплексний супровід справ компанії, так і можемо включитися ситуативно на час проходження фірмою податкових перевірок.

 

Слід зазначити, що перевірки податковою службою можуть бути:

  1. планові – можливі дати, коли відбувається такий податковий аудит, розміщуються на інтернет-ресурсі Державної фіскальної служби, час їх проведення майже ніколи не змінюється, тому й передбачити їх досить просто;
  2. позапланові – проводяться лише на підставі певних фактів – як наслідок перевірки інших платників податків, за умови отримання точних даних, які засвідчують порушення в даному процесі, або якщо були виявлені хиби у податкових деклараціях.

 

Щоб уникнути подібних неприємних процедур, варто потурбуватися про відповідність податкової документації згідно діючому кодексу. Наші спеціалісти в короткі терміни зможуть:

  • розібратися в поточній ситуації і оперативно знайти з неї вихід;
  • укласти весь потрібний для податкової служби пакет документів, виходячи з діючих норм законодавства;
  • обслуговувати потреби компанії під час податкової перевірки;
  • опрацювати велику кількість документів за потреби;
  • надати найбільш актуальну інформацію, що стосується оподаткування в нашій країні.

 

Колектив компанії «ФІНІНТЕЛЕКТ» зробить все можливе, щоб ваш бізнес не мав жодних проблемних ситуацій з податковою службою. Наш досвід, постійне перебування в деталях цієї ґалузі дають нам змогу гарантувати абсолютно надійний результат. З нашими послугами ви зможете більше часу приділити розвитку ідей вашого бізнесу, його вдосконалення. А про податкову частину ведення документації потурбуємось ми!

ukUkrainian