• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

НАША АДРЕСА

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Нарахування ПДВ при експорті товарів: все, про що треба знати

Вивезення товарів з України для представників сегменту бізнесу є мотивованим з боку держави. Ставка на оподаткування ПДВ складає 0%. Акцентуємо увагу, що правило першої події, що визначає експортні податкові забов’язання, не працює. Справа у тому, що авансова оплата вартості товару, які вивозяться з України, не здійснює вплив на податкові забов’язання особи, але все рівно зазначається у звітах.

Чому треба звертатися для оформлення документів до фахівців «Фінінтелект»?

  1. Великий досвід роботи у цій сфері.
  2. Постійне вивчення нововведень в законодавчій сфері на предмет оподаткування експорту.
  3. Доступна ціна на послуги.
  4. Можливість віддаленого консультування, підготовки пакету документів для надання під час звітності у фіскальні служби.

Наголосимо: факт виникнення податкових забов’язань засвідчений датою, яка вказана на митній декларації, що підтверджує факт – товар перетнув кордон України. При цьому дата оформлення такого документу та дата, яка вказана в ньому як фактичного перетину, не завжди може бути однаковою. «Податківці» часто на цьому «ловлять» підприємців.

Митні декларації мають бути оформлені згідно чинних вимог, і якщо ви тільки починаєте експортування товару за кордон, фахівці нашої компанії детально розкажуть про особливості підготовки документів та як саме треба оформлювати ПДВ.

Зверніть увагу: база опадкування ПДВ не може бути меншою, що встановлена як мінімальна. Тобто, не можна продавати товар за меншою вартістю, ніж ви його купили, а у випадку, якщо виготовили самостійно – не нижче за звичайну ціну. Це типова помилка, якої припускаються недосвідчені підприємці та яка може спровокувати величезний штраф під час податкової перевірки.

Акцент на аутсорсинг: швидко, вигідно, зручно

Зовнішньо економічна діяльність має на меті зростання прибутку, тому цікава для представників різного виду бізнесу. Не завжди раціонально вигідно тримати у штаті фахівця, бухгалтера, адже експорт відбувається не кожен день. Звертаючись до нашої компанії, отримаєте вчасно та грамотно підготовлені документи для подання у фіскальні органи, навіть, якщо розмір ставки ПДВ складає 0%. Офіційно треба прозвітуватися, що факт експорту мав місце та подати документи у відповідний звітний період. Так само, це стосується ситуацій, якщо ваша фірма експортує не лише товари, але і послуги. Надаємо послуги як фізичній особі-підприємцю, так і юридичній різної форми власності та з різним терміном роботи на ринку.

ukUkrainian