• +38 073 103 1057
 • buhot4ot@ukr.net
 • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200
Висловлюю подяку фахівцям Фінінтелект за професіоналізм і оперативність надання послуги юридичної допомоги
 ІРИНА

ІРИНА

консультації

НАША АДРЕСА

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Податкова консультація – це захист податків платника.

Майже кожен колись чув, що якщо її отримати від кваліфікованого фахівця та дотримуватися — жоден контроль не страшний. Про те, як отримати податкову консультацію, в яких випадках нею варто користуватися і в які строки податкову консультацію можна отримати, і при необхідності, оскаржити, — читайте далі.

Податкова консультація, на відміну від податкового роз’яснення, має виключно індивідуальний характер, тому може використовуватися лише тим платником, якому була надана консультація. За його вибором може надаватися в усній, письмовій або електронній формі. Важливо пам’ятати те, що податкова консультація не є правовим актом і має лише рекомендаційний характер.

Куди звертатися?

Податковий кодекс України передбачає, що індивідуальні податкові консультації надаються виключно контролюючими організаціями  уповноваженими представниками податкової служби і митними органами та вищими відомствами відповідно. Окрім цього, інформацію має право надавати центральний орган податкової служби України і уповноважений центральний орган виконавчої влади в сфері митної справи.

Що зазначити у зверненні?

Для отримання індивідуальної податкової консультація, потрібно надати звернення у письмовому варіанті, яке має містити:

 • Якщо ви юридична особа, то повинні надати назву, податкову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, код згідно з ЄДРПОУ.
 • Якщо ви фізична особо, то маєте внести у звернення ПІБ, податкову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки.

Окрім цього заява обов’язково має містити підпис платника і дату звернення. У випадку невиконаних вищезгаданих умов — консультація не надається.

Терміни

Органи, що контролюють податкові консультації зобов’язані розглядати звернення громадян та надавати згідно зверненням консультації в зазначений проміжок часу, який складає 30 днів. Якщо за місяць розв’язати необхідні питання не виходить, то керівник відповідної служби призначає бажаний період для його ознайомлення і  розгляду, про що повідомляє платнику, що надав звернення. Але загальний строк не має перевищувати 45 днів.

 • надання податкових консультацій

  Повне делегування всіх ланок бухгалтерського обліку. В такому випадку ми беремо на себе зобов’язання повного бухгалтерського супроводу (від виписування рахунків до подачі звітності). Така співпраця найбільше підходить для невеликих компаній, з незначним документооборотом.

 • БУХГАЛТЕР ЕКСПЕРТ

  У разі значного документообороту, можливий варіант, коли первісну документацію веде бухгалтер експерт у штаті нашого Замовника. Ми беремо на себе складні та штрафнонебезпечні ланки – це ПДВ, заробітна плата, кадри, зовнішньоекономічна діяльність, експортно-імпортні операції, складання та подання звітності

 • РАЗОВА СПІВПРАЦЯ

  Разова співпраця – це консультація бухгалтера-експерта, необхідність у якій виникає або на початку діяльності, або у разі коли трапляється складна ситуація, або як

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

  Кожна компанія, не схожа на інші, тому для того, щоб підібрати оптимальну систему обслуговування на початку співпраці, Замовнику надається безкоштовна консультація, тривалістю орієнтовно 60 хвилин, де обговорюються всі важливі моменти, на які слід звернути увагу при укладанні угоди на бухгалтерське обслуговування. Ми пропонуємо кваліфіковану допомогу у вирішенні питань з бухгалтерським обслуговуванням. Наша компанія зацікавлена в вашому фінансовому успіху

МУ ЗАВЖДИ ЧЕКАЕМО

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА

Зверніться до нас за інформацією або будь-якими запитами, пов'язаними з бухгалтерськими послугами

ukUkrainian