• +38 073 103 1057
 • buhot4ot@ukr.net
 • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

НАША АДРЕСА

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Ліквідація ФОП

Не завжди ведення бізнесу приносить прибуток, або так склались життєві обставини, що необхідна ліквідація ФОП. Цей процес варто довірити професіоналам, як «Фінінтелект», оскільки займаючись ним особисто, можна зіштовхнутися з такими складнощами:

 • немає базових знань, щоб розібратися в особливостях та етапах процесу;
 • бюрократичні складнощі;
 • суттєві часові та нервові затрати.

Довіряючись професіоналам, процедура проходить легко, швидко та у подальшому фізична особа не має проблем з законом та складнощів з оформленням наступних ФОП чи організації інших форм власності.

Що ми пропонуємо?

Перш за все, грамотне складання заяви, яка далі надається реєстратору. Зрозуміло, що у ньому варто вказати причини закриття та зробити це стратегічно правильно, щоб у подальшому не було проблем. Далі фахові бухгалтери та юристи супроводжують фізичну особу на етапах перевірки в органах ДФС. Перед цим в рамках індивідуального підходу вдається підготувати усі документи для перевірки, виправити можливі зауваження. Ми також надаємо послуги супроводження у ПФУ.

3 ключові аспекти, чому ліквідацію ФОП треба довірити нам

 1. Великий досвід роботи у цьому напряму, у тому числі, коли ФОП має непогашені боргові обов’язки.
 2. Послуги надаються як у Києві, так і у всьому столичному регіоні.
 3. Індивідуальний, а не номінальний підхід з урахуванням ситуації кожної людини.

При цьому, команда професіоналів зробить усе, аби процес ліквідації пройшов максимально швидко, а від замовника варто лише закрити рахунок у банку. Ми надаємо легальні послуги, і сервіс не містить жодних заборонених, або сірих схем. Допомагаємо абсолютно безболісно та швидко пройти подальший аудит, у тому числі завдяки експрес-способу зміни засновників. Пропонуємо послуги ліквідації за такими напрямками:

 • власне бажання;
 • банкрутство.

 

Що робити, коли потрібна ліквідація ФОП?

 1. Звернутися до наших спеціалістів, обравши підходящий спосіб: надіславши лист на пошту buhot4ot@ukr.net, або зателефонувати за +38 073 103 1057.
 2. Домовитися про офлайн чи онлайн для зустрічі зі спеціалістом.
 3. Окреслити особливості вашої ситуації.

На основі аналізу, підготовлених документів, типу та складності конкретної ситуації, фахівець окреслить, у які терміни він може допомогти у ліквідації ФОП та сформує вдалу стратегію.

Звертаючись до «Фінінтелект», вдається швидко закрити ФОП, зберегти репутацію та далі продуктивно працювати.

 

 

ukUkrainian