• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

НАША АДРЕСА

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Виплати працівникам: як уникнути штрафів

Досить часто між роботодавцями та службовцями Держпраці виникають суперечливі ситуації щодо порушення трудового законодавства, що тягнуть за собою накладання доволі істотних штрафів. Іноді це пов’язано з навмисними діями, а іноді – з простою легковажність або некомпетентністю. На практиці виходить так, що компанії не завжди відповідально ставляться до виплат працівникам.

 

Тому, щоб уникнути порушень і зберегти фінанси, спеціалісти компанії «ФІНІНТЕЛЕКТ» пропонують не гаяти час і розібратися в таких важливих аспектах даного питання як:

  • порядок оплати лікарняного;
  • матеріальна допомога співробітнику і нюанси її оподаткування;
  • оплата днів відрядження працівника.

Професіонали, які працюють в нашій компанії, допоможуть розв’язати як наведені вище ситуації, так і багато інших. І в цьому їм стане в пригоді об’ємний пласт знань у даній ґалузі, який постійно поповнюється і розвивається. Ми можемо надати допомогу одного спеціаліста, а якщо об’єм роботи буде значно більшим, то над задачею зможе працювати ціла команда професіоналів з правил оподаткування.

 

Щоб уникнути штрафів, які стосуються виплат робітникам, потрібно:

  • вчасно і в повному обсязі подавати на контроль необхідну документацію;
  • бланки мають бути заповнені в зазначеному законом порядку;
  • всі нарахування та фактичні виплати мають точно відповідати заявленим строкам чи об’ємам.

 

Розібратися в усіх потрібних механізмах з легкістю допоможе компанія «ФІНІНТЕЛЕКТ». В результаті співпраці кожен клієнт отримає кваліфіковану консультацію та допомогу, а також збереже свій цінний час. Не потрібно детально вивчати діючі норми, слідкувати за змінами в законодавстві – все це зробить наш спеціаліст, який постійно знаходиться в курсі всього, що відбувається в даній області знань.

 

Ми з радістю надамо вам накопичені за роки практики знання та досвід, щоб ви використовували їх собі на користь. Скориставшись нашими послугами, ви зможете виправити ті помилки, які є в вашій компанії на даний момент, і запобігти появі подібних ситуацій в майбутньому. Таким чином можна закласти надійне правове підґрунтя будь-якого підприємства, де є наймані працівники.

 

До того ж співпраця з професіоналами нашої компанії не тільки вбереже від можливих штрафів, а ще й буде сприяти дружній атмосфері в колективі, адже міжособистісні стосунки робітників та керівництва не будуть затьмарені неприємними ситуаціями, як, наприклад, некоректні виплати.

ukUkrainian