• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200
Рекомендую! Дуже професійно працюють, легко спілкуватися, доброзичливі. Все виконали в строк, без обману. Завжди відповідають на дзвінки і листи. Бажаю їм подальшого процвітання. Спасибі.
 ІРИНА

ІРИНА

Ліквідація фоп

Наша адреса

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Експорт товарів

Оскільки багато вітчизняних компаній співпрацюють з іноземними корпораціями та фірмами, питання експорту товарів та відображення їх в обліку має актуальне значення. У зв’язку з цим виникають також і додаткові зауваження: як саме має визначатися дохід від експорту, за якою системою краще рахувати курсові різниці, з якими особливостями визначається сума доходу в іноземній валюті у платника єдиного податку та багато інших. Компанія «ФІНІНТЕЛЕКТ» зможе надати вичерпну інформацію з кожного такого питання, а також з радістю відповість на всі супутні. Розуміючи, наскільки важливими є подібні ситуації, наші співробітники особливо детально вивчають всі законодавчі норми, які стосуються цих процесів.<br /> В першу чергу варто зазначити, що облік експорту напряму буде залежати від форми розрахунку за товар, який обрав нерезидент:

Це важливо тому, що виплати нараховуються в іноземній валюті, в той час відображати їх у звітності потрібно лише у національній валюті через перерахування, згідно з актуальним курсом НБУ. При цьому треба ще й зазначити курсові різниці, якщо вони виникають, а це трапляється досить часто, зважаючи на достатньо системний характер курсових коливань. Варто врахувати також і те, що найчастіше різниця в курсах виникає завдяки післяплати за товар. Саме тому багато підприємців обирають варіант передоплати, щоб уникнути проблем з вираховуванням курсових різниць.

Компанія «ФІНІНТЕЛЕКТ» пропонує кожному клієнту кваліфіковану допомогу в частині коректного, з законодавчої точки зору, оформлення експорту товарів, а також допоможе врахувати всі можливі ризики подібних ситуацій.

Наших спеціалістів досить часто запитують з приводу різних нюансів, які випливають з процесу експорту товарів. Найбільш популярними є уточнення, пов’язані з:

  • податком на прибуток – в операціях, що стосуються експорту, можна коригувати тільки фінансовий результат, визначений до оподаткування, і лише за операціями, за якими здійснюється контроль;
  • єдиний податок – прибуток, отриманий в іноземній валюті, має бути перерахований у гривневий еквівалент за курсом НДУ, який був закріплений на момент дати отримання таких надходжень;
  • ПДВ – оподаткування відбувається за нульовою ставкою і регулюється п.п. «а» п.п. 195.1.1 ПКУ.

Спеціалісти нашої компанії зможуть також відповісти і на інші важливі питання, особливо, якщо підприємство не має власної команди професіоналів з відповідними знаннями.

Окремої уваги потребує спеціальна документація, яка обов’язково має супроводжувати експорт товарів. Так, митна декларація фіксує момент вивезення певних товарів за межі країни та слугує підтвердженням цього факту. З цього ж моменту оформлення декларації виникають і податкові зобов’язання. Досить часто виникає плутанина з датами: час фактичного перетину кордону товаром, що зазначається в повідомленні про вивезення, може не співпадати з датою формування декларації на митниці. За цим треба спостерігати та не підмінювати одну дату іншою. А для того, щоб чітко встановити час, з якого настають зобов’язання з оподаткування, варто ретельно вивчити митне законодавство і дотримуватися прописаної процедури. Цікаво, що спеціалісти компанії «ФІНІНТЕЛЕКТ» мають величезний досвід в операціях, пов’язаних з експортом товарів, що дозволяє нам надавати висококваліфіковану допомогу та швидко реагувати на позаштатні ситуації. Ми керуємося тим, що правильно оформлена документація, – запорука успішних торгівельних стосунків, і саме тому ми приділяємо цьому таку велику увагу

МУ ЗАВЖДИ ЧЕКАЕМО

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА

Зверніться до нас за інформацією або будь-якими запитами, пов'язаними з бухгалтерськими послугами

ukUkrainian