• +38 073 103 1057
 • buhot4ot@ukr.net
 • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

НАША АДРЕСА

г. Ирпень, ул. Грибоедова, д. 2, оф. 39

info@buhservice.kiev.ua

+38 073 103 1057

Співпраця з нами – запорука успіху

Від того, наскільки точно, грамотно та точно оформлені бухгалтерські документи залежить не тільки успішний розвиток бізнесу, але і кількість та інтенсивність проблем з податковими та іншими державними органами. Наша компанія пропонує вигідну співпрацю – віддалене консультування, але з повним зануренням в усі процеси.

 

5 причин, чому треба обрати нас

 1. Надаємо бухгалтерські послуги для ФОП.
 2. Готуємо різноманітну звітність за встановленими законодавством шаблонами.
 3. Надаємо індивідуальні та професійні податкові консультації.
 4. Працюємо на результат.
 5. У штаті лише досвідчені бухгалтери та юристи, які володіють практичними навичками, актуальною інформацією у податковому законодавстві.

Бухгалтерський аутсорсинг – це сучасне слово в стратегічно правильному бізнесі. Фактично, вам не треба тримати у штаті бухгалтера чи юриста, платити йому зарплатню та податкові утримування, організовувати робоче місце. В часи пандемії та карантинних обмежень такий підхід особливо актуальний, адже ваш бізнес продовжує розвиватися, а професійні та досвідчені спеціалісти готують, вчасно здають усі звітні документи та дозволяють вам не брати такий тягар на власні плечі.

Що ви отримуєте, співпрацюючи з «Фінінтелект»?

 1. Індивідуальний підхід. Для ведення підприємства виділяється спеціаліст, який вивчає документи та у подальшому готує необхідне для звітності від А до Я.
 2. Доступні ціні. Ви сплачуєте лише за надані послуги.
 3. Персональні консультації та підготовка звітів для юридичних осіб.
 4. Пакет послуг з реєстрації, припинення діяльності як в Києві, так і регіоні.
 5. Швидкі відповіді та постійний контакт.

Оскільки податкова система в Україні є однією з найбільш складних, недопрацьованих, та на додачу ще й з умовами, що регулярно змінюються, без персонального помічника не обійтись, незважаючи на те, невеличка продуктова кав’ярня, благодійний фонд, інтернет-крамниця дитячих речей, або навіть салон краси є вашою спеціалізацією.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте завжди швидкі та професійні консультації, відповіді на питання, що вас хвилюють та вирішите завдання з поданням звітності на оподаткуванням

Для того, щоб вже сьогодні почати партнерські стосунки, довірити бухгалтерську, юридичну частину ФОП чи організації іншої форми власності, достатньо написати нам на пошту buhot4ot@ukr.net, або зателефонувати за номером +38 073 103 1057. Грамотний бухгалтер, який працює на базі аутсорсингу, – стратегічне вірне рішення для нормального функціонування бізнесу та відсутності проблем з податковою системою.

 

 

ukUkrainian