• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200
Рекомендую! Дуже професійно працюють, легко спілкуватися, доброзичливі. Все виконали в строк, без обману. Завжди відповідають на дзвінки і листи. Бажаю їм подальшого процвітання. Спасибі.
 ІРИНА

ІРИНА

Ліквідація фоп

Наша адреса

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Спрощена система оподаткування

Стосунки підприємств із державою визначаються багатьма факторами, найголовнішим з яких є сплата податків. Саме тому кожна компанія має зосередитися на тому, щоб сформувати команду висококваліфікованих спеціалістів, які зможуть убезпечити фірму від неприємних ситуацій. Адже будь-які негаразди, пов’язані з несплатою податків, тягнуть за собою великі штрафи та судові справи. Звісно, це не надто сприяє нормальній роботі, тому варто підбирати лише досконалий персонал. Зважаючи на те, що не всі підприємства можуть дозволити собі фінансувати команду професіоналів такого рівня, компанія «ФІНІНТЕЛЕКТ» пропонує свої послуги в питаннях, пов’язаних з питаннями оподаткування. Наші спеціалісти зможуть:

Компанія «ФІНІНТЕЛЕКТ» також зможе надати кваліфіковану консультацію з приводу спрощеної системи оподаткування. Це достатньо важливе питання, і якщо держава надає таку можливість, то варто нею скористатися. Звичайно, слід детально розібратися в нюансах того, хто ж з підприємців може розраховувати на такі поступки.

Спрощена процедура оподаткування, обліку, а також подачі звітності є особливим механізмом, який дозволяє змінювати обсяги виплат на користь держави, встановлених відповідною статтею Податкового кодексу України. Якщо юридична або фізична особа, яка займається підприємництвом, відповідає певним затвердженим вимогам, вона може самостійно перейти на спрощену систему оподаткування. Окремі статті закону відповідають за визначені деталі, наприклад:

  • п.п. 291.3 ПКУ – прописані всі критерії, за якими проводиться відбір, а також порядок реєстрації платника єдиного порядку;
  • ст. 298 – за яких умов можна обрати, здійснити перехід на дану систему оподаткування або й відмовитися від неї;
  • ст. 299 – як має проходити реєстрація чи її анулювання платника єдиного податку;
  • п.п. 291.5 – тут можна з’ясувати, які саме види діяльності не дозволять суб’єктам скористатися можливість сплачувати єдиний податок;
  • ст 292, п.п. 292.3 – врегульовують межі доходів для тих, хто виплачує даний вид податку.

З більш повним переліком умов та нюансів можна ознайомитися, вивчивши відповідний закон, або скориставшись послугами компанії «ФІНІНТЕЛЕКТ». Наші спеціалісти завжди перебувають в курсі останніх законодавчих змін, а існуючі механізми знають досконало. Це дозволяє їм швидко та легко орієнтуватися в будь-якій ситуації, оперативно вирішувати навіть складні завдання. До того ж наша команда має значний досвід у сфері норм оподаткування, що дозволяє нам давати високі гарантії виконаних робіт. Кожен клієнт для нас – це можливість прийняти виклик і гідно на нього відповісти, набути нового досвіду та, звичайно ж, допомогти. Ми готові ділитися знаннями та навичками, тому наші спеціалісти можуть як самостійно виконати певний пласт роботи, опрацювати всі необхідні документи, так і допоможуть знайти, ідентифікувати та виправити помилки, яких припустився персонал підприємства. Консультації наших співробітників – це рятувальний жилет для будь-якої компанії. І оскільки ми піклуємося за збереження коштів кожного нашого клієнта, ми радо допоможемо йому на законних підставах сплачувати менше податків, як, наприклад, дозволяє це робити спрощена система оподаткування. Для цього наші працівники допоможуть вирахувати всі важливі моменти, такі як, наприклад, розмір ставки, за яким буде сплачуватись єдиний податок, і порадять, який алгоритм дій буде найбільш прийнятним в кожній окремій ситуації.

МУ ЗАВЖДИ ЧЕКАЕМО

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА

Зверніться до нас за інформацією або будь-якими запитами, пов'язаними з ФІНАНСОВИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ

ukUkrainian