• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

НАША АДРЕСА

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

ПОДАЧА РІЧНОЇ ЗВІТНОСТІ

У всіх підприємців кінець року асоціюється не з новорічними корпоративами, а з необхідністю звітувати про свою діяльність. Подача річної звітності є обов’язковою без виключень для усіх видів ведення бізнесу, і не важливо чи це дрібний підприємець чи велика компанія. В деяких випадках навіть звичайний громадянин повинен звітувати перед податковою.

Великий та середній бізнес має власний бухгалтерський відділ чи бодай одного бухгалтера у своєму штаті. Саме він слідкує аби річна звітність була зроблена та подана у визначені законом терміни. А от для малого бізнесу та ФОПів, що мають обмежену кількість персоналу, звичайною практикою є порушення термінів подачі звітів. А кожне таке порушення тягне за собою чималенькі штрафи. Аби уникнути подібних незручностей, скористайтесь послугами компанії «Фінінтелект». Наші фахівці допоможуть вам скласти та вчасно подати річну звітність, аби уникнути штрафів та інших пов’язаних із цим неприємностей.

Річні звіти та терміни їх подачі

Більшість підприємці мають звітувати до 9 лютого кожного року. Чим швидше наближається ця дата, тим більші черги в податковій, тому затягувати подання річної звітності не потрібно. В граничні терміни навантаження на податкових інспекторів збільшується, тому вони частіше помиляються при перевірці документів, а це точно не в інтересах підприємця. Компанія «Фінінтелект» допоможе вам робити та подавати річну звітність в терміні визначені законом:

  1. Звіт по ЄСВ. Мають щорічно подавати ФОПи загальносистемники, а також 1, 2, 3 група єдиного податку до 09 лютого.
  2. Річна декларація єдиноподатника. Подається до 01 березня платниками єдиного податку 1 та 2 групи.
  3. Декларація платника єдиного податку 3 групи. Вона надається кожного кварталу, тому річним вважається документ за 4-й квартал, що здається до 09.02.
  4. Декларація про майновий стан та доходи підприємця на загальній системі. Подається до 09.02.
  5. Ліквідаційний звіт. Має подаватися після виключення підприємця з державного реєстру протягом 30 календарних днів.
  6. 1-ДФ. Його надають усі роботодавці, що сплачували кошти фізичним особам, не пізніше 40 днів по закінченні кварталу.
  7. 20-ОПП. Це повідомлення подається в разі використання орендованих об’єктів протягом 10 робочих днів після виникнення такої потреби.
  8. Податкова декларація по податку на прибуток юросіб на загальній системі. Вона здається до кінця лютого.

Щоб не заплутатися у видах і термінах подачі річних звітів, звертайтеся за допомогою до фахівців компанії «Фінінтелект».

ukUkrainian