• +38 073 103 1057
  • buhot4ot@ukr.net
  • вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200
Рекомендую! Дуже професійно працюють, легко спілкуватися, доброзичливі. Все виконали в строк, без обману. Завжди відповідають на дзвінки і листи. Бажаю їм подальшого процвітання. Спасибі.
 ІРИНА

ІРИНА

Ліквідація фоп

Наша адреса

вул. Грибоєдова, д. 2, оф. 39 (БЦ Домінант), м.Ірпінь, 08200

buhot4ot@ukr.net

+38 073 103 1057

Перехід на ПДВ

Іноді трапляються випадки, коли підприємець в системі сплати податків переходить зі спрощеного механізму на звичайний. Зробити такий крок платник податків може на добровільних засадах, якщо він бачить в цьому варіанті більше привілеїв, ніж у попередньому, або ж з інших об’єктивних причин, які його до цього змушують, наприклад, зміни особливостей роботи чи способів отримання доходу, що тепер не вписуються в умови, визначені для осіб зі спрощеною системою оподаткування. Так чи інакше, а підприємець зобов’язаний пройти певну процедуру, в процесі якої варто зробити аналіз податковим наслідкам, які можуть бути. Звісно ж, краще, коли перехід заплановано заздалегідь і виконується у найбільш зручний для цього відрізок часу. Це значно зекономить сили та застереже від можливих негативних ситуацій. Проте не завжди умови можуть бути комфортними, і перехід на ПДВ може статися несподівано. В такому разі консультанти компанії «ФІНІНТЕЛЕКТ» радять не зволікати та не відкладати дану процедуру, а краще одразу готуватися до неминучого і швидко визначити механізми, які зможуть вберегти компанію від різноманітних податкових ризиків. Причинами, які можуть змусити змінити систему оподаткування, є:

Якщо перехід на ПДВ відбувається за бажанням підприємця, то неважливо, з якого саме кварталу буде розпочато даний процес. Але тут є один важливий нюанс: відповідну заяву потрібно подати не пізніше, ніж за 10 календарних днів до старту нового кварталу. Скориставшись послугами компанії «ФІНІНТЕЛЕКТ», кожен клієнт отримує впевненість, що вся процедура буде виконана вчасно і за всіма нормами закону. Ми знаємо правильний механізм і обов’язково проконтролюємо ключові моменти.

Що стосується вимушеного переходу, то тут ситуація дещо інша, адже йдеться про конкретні часові обмеження. Процедура має розпочатися не пізніше, ніж у наступному кварталі, який настає після того, в кому буди виявлені порушення або змінилися визначальні обставини, що не дозволяють більше сплачувати податки за спрощеною системою. Тут є лише один виняток, а саме: в ситуації, коли платник має заборгованість по сплаті податків кожного першого числа місяця вже два квартали поспіль, то перехід на ПДВ може відбутися в останній день другого з двох останніх кварталів.

Важливе питання також – це фінансова звітність. У разі переходу зі спрощеної системи оподаткування на ПДВ, облік має тепер виконуватись у такому вигляді:

для малих підприємств – фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва (форма № 1-м і форма № 2-м);

для середніх та великих підприємств – повний комплекс фінансової звітності, що налічує п’ять форм.

Щоб дотриматися правильної процедури переходу на ПДВ, варто скористатися консультацією професіоналів, які є в команді компанії «ФІНІНТЕЛЕКТ». Ми надамо вам вичерпну інформацію, розпишемо алгоритм дій та допоможемо в його втіленні. Завдяки великому досвіду ми здатні швидко реагувати та легко вирішувати будь-які складні завдання. І навіть якщо ваш перехід на іншу систему оподаткування виявиться спонтанним, ми зможемо в мінімальні терміни забезпечити вам даний перехід у законний спосіб

МУ ЗАВЖДИ ЧЕКАЕМО

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК КОНСУЛЬТАНТА

Зверніться до нас за інформацією або будь-якими запитами, пов'язаними з бухгалтерськими послугами

ukUkrainian